Začínajúci učiteľ…

Hurrráá! Mám miesto! Tešila som sa. Moje nadšenie však spľaslo ako bublina. „Šikula je, veď ona to zvládne..“ povedali o mne a hneď na začiatku, priamo z VŠ, som vyfasovala 25 prvákov.

Z toho 15 chalošov a triedu na poschodí s ventilačkami, ktoré šlo jednou rukou vybrnknúť  až tak, že trčal človek po pás vonku:-) K tomu nástupný plat 4800 sk (asi 160 eur). Plakala som.

Už po mesiaci som bola rozhodnutá to zabaliť. Poviem vám, ale dnes, som za to vďačná.. Terapia „Hoďme ho do vody, nech sa naučí plávať..“ je síce bolestivá, ale účinná. Metódou POKUS- OMYL som sa postupne naučila zvládnuť detský kolektív. Každý začínajúci učiteľ to pozná.

Tento prvotný stres a boje, som dala po dvoch rokoch praxe na papier. Povedala som si, že tieto veci speňažím, ale nie… Oprášila som ich a dávam ich do eBooku ZAČÍNAJÚCI UČITEĽ a jeho omyly.

Nech slúžia…

Ak máš záujem,

eBook si stiahni TU>>>

Veď je to pre tých NAJDôLEŽITEJŠÍCH 🙂

… pre naše deculátka. Ľubinkááám!

Chceš vidieť moje najnovšie príspevky?

Daj LIKE v hlavičke funpage www.facebook.com/jagana.school/

Ak chceš vedieť viac, tu je adresa webu www.janavlcanova.sk

ĎAKUJEM!

Jana Vlčanová
Učím, a tiež učím sa. Všestrannosť beriem ako dar. Túžim sa podeliť s tým, čo už viem. Píšem BLOG>> a som autorkou viacerých EBOOK-ov>>. Nájdeš ma aj na fb, pod názvom Jagana school
Komentáre