LACNO  K  MORU 

Aj vy chcete ísť každý rok k moru?
Lenže kde na to vziať, ak je nás viac?
Že 2+3 pri mori je už dosť drahé?
V tomto eBooku ti ukážem,
ako sa 4-členná rodina s väčšími deťmi,
zmestí
na 10 dní k moru komfortne do 900 eur.
 

 

Ako znížiť náklady na dovolenku na minimum?

"Dobre, ja na to mám", si povieš, šetríš ako blázon a napokon utratíš za apartmán, ktorý "nemusíš" a navyše je ďaleko od pláže? Si znechutený, že aj tak nemôžeš mať to, čo si si vysnil, lebo... lebo?

Dobrá správa! Mám pre teba riešenie :-)!

Tiež sme sa borili z výdavkami... Nemáme nafukovacie platy. "Veď treba splácať dom, auto, jedna materská, druhá materská, strata zamestnania, ani tá živnosť nejde... a šak sme nezdraví...  nejdeme, veď nám to nevyjde!"

 Poznáte to, že? Tie výhovorky PREČO si nedopriať dovolenku pri mori...?

A každý rok sa nájde nejaká výhovorka... Začarovaný kruh! 🙁

HLAVU HORE!

 Tento Ebook som napísala pre teba, človeče, čo sa pasuješ s výdavkami, a predsa chceš užiť dovolenku ako sa patrí- s rodinkou alebo priateľmi, na pláži.

Na vychytávky, čo tu píšem, som prichádzala postupne. Sú to niekoľkoročné skúsenosti s naším dovolenkovaním. Ušetria ti kopec peňazí a stresu.

Dala som si s tým námahu, aby ste naozaj mohli na dovolenku ísť, aj keď máš teraz obavy, alebo si poprípade nikdy na podobnej dovolenke ani nebol. Tým viac sa teším, ak sa odvážiš a môj Ebook v cene 7,70 eur ti k tomu dopomôže!

Váhaš? To je O.K.  Aj ja som taká 🙂

Vec radšej 3x zvážim, než kúpim..

Budem úprimná. Keďže si cením čas, ktorý som do písania sBooku investovala, iste chápeš, že si to dám zaplatiť. V porovnaní s tým, koľko času a peňazí ušetrí eBook tebe, je to ozaj smiešna suma, ktorú si dnes možno minul na obed..

Chcem ťa odmeniť za dôveru, tak ti k eBooku prikladám ešte bonus.

  • BONUS----PRACOVNÝ LIST NAŠA DOVOLENKA
    Ak si tento pracovný list prilepíš na chladničku, môžeš do neho vpisovať svoj dovolenkový sen. Bude sa s tebou tešiť a snívať celá rodina! ZDARMA.

Referencie

Bola som zvedavá, než som sa začala čítať. Môžem potvrdiť, že eBook je návodom, pomôckou na lacnú dovolenku. Poznám ľudí, ktorým by sa zišiel a určite by som im ho ponúkla.

Mudr. Marcela Košičárováneurologička

Priznávam sa, že o eBooku som doteraz len počul, ale do styku s ním som prišiel prvý krát až teraz. Milo ma prekvapil. Dozvedel som sa mnoho užitočných a inšpiratívnych informácií ohľadom cestovania a dovoleniek. Dá sa povedať "info z prvej ruky". Od človeka, čo si tým prešiel a vie ľuďom pomôcť. Ebook by som odporučil všetkým, čo sa chystajú cestovať, dovolenkovať. Je to užitočné pre rodiny ktoré možno majú obmedzený rozpočet, alebo nemajú zrovna chuť zažiť "pohodlný all inclusive od cestovky", a chcú zažiť dovolenky vo svojej vlastnej réžii.

Boris Laurinecredaktor

Sľubované bolo splnené 😉. Zaujímavé a užitočné tipy. Kto chce kam-pomôžme mu tam😁! Odporúčam komukoľvek, najmä však všetkým odvážnym morumilovným stanovačom.

Mgr. Andrea Turekováučiteľka

Ak kúpiš, podporíš tým dobrú vec. Moje online aktivity a existenciu webu. Tvorím na ňom ebooky a jaganky, ktoré sú pre všetkých ZADARMO. Stiahni si, čo potrebuješ TU>>> Možno ťa zaujme niečo v mojom BLOGU>>>.

ĎAKUJEM! Maj sa krásne a ži hravo! 

web-www.janavlcanova.sk>>> 
fb-jagana school>>> pridaj sa
you tube-jagana school>>> prihlás sa na odber 🙂