eBook

Bonus 

  • eBook: LACNO K MORU
    Na 30 stranách ukazujem vychytávky, akými možno ušetriť aj na veci, na akej sa samozrejme nešetrí, a tou je dovolenka k moru. Lenže ak sa nešetrí, potom sa peniažky rozkotúľajú a nakoniec sa stane, že nikam nejdeme. Lebo jednoducho nemáme za čo. 🙂 Začarovaný kruh! Ručím ti, že s týmto eBookom ho prelomíš! Zaslúžiš si to!
  • Bonus
    PRACOVNÝ LIST "Dovolenka k moru". TIP: Vyveste si list na chladničku a postupne do neho vpisujte údaje. Plánujte si dovolenku spolu, viditeľnejšie. Viac radosti pre všetkých. Pracovný list ti posielam ZDARMA ako bonus k môjmu eBooku 🙂
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Splnil eBook tvoje očakávania?

Bola som zvedavá, než som sa začala čítať. Môžem potvrdiť, že eBook je návodom, pomôckou na lacnú dovolenku. Poznám ľudí, ktorým by sa zišiel a určite by som im ho ponúkla.
Mudr. Marcela KošičárováNeurologička
Priznávam sa, že o eBooku som doteraz len počul, ale do styku s ním som prišiel prvý krát až teraz. Milo ma prekvapil. Dozvedel som sa mnoho užitočných a inšpiratívnych informácií ohľadom cestovania a dovoleniek. Dá sa povedať "info z prvej ruky". Od človeka, čo si tým prešiel a vie ľuďom pomôcť. Ebook by som odporučil všetkým, čo sa chystajú cestovať, dovolenkovať. Je to užitočné pre rodiny ktoré možno majú obmedzený rozpočet, alebo nemajú zrovna chuť zažiť "pohodlný all inclusive od cestovky", a chcú zažiť dovolenky vo svojej vlastnej réžii.
Boris LaurinecRedaktor
Sľubované bolo splnené 😉. Zaujímavé a užitočné tipy. Kto chce kam-pomôžme mu tam😁! Odporúčam komukoľvek, najmä však všetkým odvážnym morumilovným stanovačom.
Mgr. Andrea TurekováUčiteľka

Napíš mi na jagana@janavlcanova.sk

Som tu pre teba.